
Фільтр повітряний Skoda Fabia/Karoq/Kodiaq/Octavia/VW Caddy/Golf/Passat/Tiguan 1.0MPI/TSI/1.5TSI 17-, MANN-FILTER C 28 043
941,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 28 043
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Skoda Fabia/Karoq/Kodiaq/Octavia/VW Caddy/Golf/Passat/Tiguan 1.0MPI/TSI/1.5TSI 17-, MANN-FILTER C 28 043. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 28 043
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 28 043 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SEAT — IBIZA V (KJ1) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 MPi 80 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.0 TSI 95 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.0 65 л.с. | 2017–н.в. |
| SEAT — TARRACO (KN2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TSI ACT 150 л.с. | 2018–н.в. |
| SKODA — KAROQ (NU7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TSI 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 TSI 4x4 150 л.с. | 2017–н.в. |
| SKODA — OCTAVIA IV (NX3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 110 л.с. | 2020–н.в. |
| VW — CADDY V Автофургон / микроавтобус (SBA, SBH) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TSi EVO 114 л.с. | 2021–н.в. |
| VW — GOLF VIII (CD1) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 90 л.с. | 2020–н.в. |
| 1.0 TSI 110 л.с. | 2020–н.в. |
| 1.0 eTSI 110 л.с. | 2020–н.в. |
| VW — GOLF VIII Variant (CG5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 eTSI 110 л.с. | 2020–н.в. |
| VW — POLO (AW1, BZ1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 95 л.с. | 2017–н.в. |
| VW — T-ROC (A11) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TSI 150 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 28 043 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 104947, 112 321 0041, 117 450, 121-50044, 153071762669, 1689024680, 18705, 18705, 2624 312, 26-2451, 28.0002-0682.2, 30.A45.00, 585582, 5Q0 129 607 BD, 5Q0 129 620 E, 5Q0 129 620 F, 5Q0 129 620 G, 8A1220, A0750, A142095, A1998, A2644, A63830, ADV182282 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 276 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 49 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Polo, Octavia, Golf, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 941,96 ₴





