Топ

Фільтр повітряний Skoda Kodiaq 2.0RS TDI/VW Arteon 2.0TDI 17-/Passat 2.0TDI 14-/Tiguan 2.0TDI 16-20, MANN-FILTER C 38 002
819,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 38 002
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Skoda Kodiaq 2.0RS TDI/VW Arteon 2.0TDI 17-/Passat 2.0TDI 14-/Tiguan 2.0TDI 16-20, MANN-FILTER C 38 002. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 38 002
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 38 002 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 Sportback (8VA, 8VF) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| RS3 quattro 400 л.с. | 2017–н.в. |
| RS3 quattro 367 л.с. | 2015–н.в. |
| AUDI — TT (FV3, FVP) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 RS quattro 400 л.с. | 2016–н.в. |
| AUDI — TT Roadster (FV9, FVR) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 RS quattro 400 л.с. | 2016–н.в. |
| SKODA — KODIAQ (NS7, NV7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 RS Bi-TDI 4x4 239 л.с. | 2018–н.в. |
| VW — PASSAT (3G2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 4motion 240 л.с. | 2014–н.в. |
| VW — PASSAT ALLTRACK (3G5, CB5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 4motion | 2015–н.в. |
| VW — PASSAT Variant (3G5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 4motion 240 л.с. | 2014–н.в. |
| VW — TIGUAN (AD1, BT1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 4motion 240 л.с. | 2016–н.в. |
| VW — TIGUAN ALLSPACE (BW2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 4motion 240 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 38 002 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 101337, 112 321 0045, 116 793, 1500677, 18718, 18718, 246765310, 26-2418, 30.661.00, 38002-LF-PCS-MS, 3Q0 129 620, 585596, 60452, 8A1141, A0728, A142087, A1878, A2841, A63361, ADV182269, AP 139/8, AR1671PM, B13MR0086, BFA2631, CA12294, DAF4077 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 374 мм |
| Ширина | 213 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, A3, TT, Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 819,96 ₴





