Топ

Фільтр повітряний Toyota Avensis/Corolla 2.0-2.2D-4D/2.2D-CAT 05-09, MANN-FILTER C 31 145
759,33 ₴
- В наявності
- Код: C 31 145
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota Avensis/Corolla 2.0-2.2D-4D/2.2D-CAT 05-09, MANN-FILTER C 31 145. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 31 145
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 31 145 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — AVENSIS (T25_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D-4D 126 л.с. | 2006–2008 |
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2005–2008 |
| 2.2 D-CAT 177 л.с. | 2005–2008 |
| TOYOTA — AVENSIS Combi (T25) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D-4D 126 л.с. | 2006–2008 |
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2005–2008 |
| 2.2 D-CAT 177 л.с. | 2005–2008 |
| TOYOTA — AVENSIS седан (T25) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D-4D 126 л.с. | 2006–2008 |
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2005–2008 |
| 2.2 D-CAT 177 л.с. | 2005–2008 |
| TOYOTA — COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D-4D 136 л.с. | 2005–2009 |
| 2.2 D-4D 177 л.с. | 2005–2009 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 31 145 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-17086, 1500159, 1512-4197, 153071760445, 1713923, 1713923, 17801-0R010, 18318, 18318, 183886, 20-02-253, 20253, 2133610, 26-0692, 28.0002-0151.2, 30.334.00, 30-12 321 0005, 31145-LF-PCS-MS, 36TO025, 585145, 600 014, 60562, 71-01196-SX, 8A0050 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Висота | 87 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 759,33 ₴







