
Підшипник КПП (35x42x16) ZF 5HP19/5HP24, (HK 3516), Schaeffler INA 712 0308 10
364,31 ₴
- В наявності
- Код: 712 0308 10
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник КПП (35x42x16) ZF 5HP19/5HP24, (HK 3516), Schaeffler INA 712 0308 10. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
712 0308 10
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
712 0308 10 (INA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712 0308 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Кросс-номери | 01V 409 767 A, 01V 409 767 A, 01V409767A, 01V409767A, 0635 303 102, 0635303102, 0735 298 206, 0735298206, 712 0308 10, 999 201 456 00, 99920145600, HK 3516 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 0.035 кг |
| Зовнішній діаметр [мм] | 42,00 |
| Ширина [мм] | 16,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 364,31 ₴



