
Підшипник КПП Ford (MTX-75/VXT-75), (27.5x66x20.5), (Z-580704.01), Schaeffler INA 712 1436 10
1 153,14 ₴
- В наявності
- Код: 712 1436 10
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник КПП Ford (MTX-75/VXT-75), (27.5x66x20.5), (Z-580704.01), Schaeffler INA 712 1436 10. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
712 1436 10
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
712 1436 10 (INA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712 1436 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1068253, 580704, 7195565, 957T7A043AA, 957T-7A043-AA, 977T7A043AA, 977T-7A043-AA, WG2071571, Z-580704, Z-580704.01 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 27.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 66 мм |
| Ширина | 20.5 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Зовнішній діаметр [мм] | 66,00 |
| Ширина [мм] | 20,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 153,14 ₴



