
Підшипник КПП VW 0AW 46x73x24 (F-553369.05), Schaeffler INA 712 2215 10
1 535,48 ₴
- В наявності
- Код: 712 2215 10
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник КПП VW 0AW 46x73x24 (F-553369.05), Schaeffler INA 712 2215 10. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
712 2215 10
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
712 2215 10 (INA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712 2215 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Кросс-номери | 0AW 311 440 B, 0AW 311 440 B, 0AW 311 440 B, 0AW 311 440 B, 0AW 311 440 C, 0AW311440B, 0AW311440B, 0AW311440B, 0AW311440B |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 46 мм |
| Зовнішній діаметр | 73 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 0.348 кг |
| Зовнішній діаметр [мм] | 73,00 |
| Ширина [мм] | 24,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 535,48 ₴






