
Підшипник КПП VW (15x21x18.75) MQ250 (F-210416), Schaeffler INA 712 0505 10
750,99 ₴
- В наявності
- Код: 712 0505 10
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник КПП VW (15x21x18.75) MQ250 (F-210416), Schaeffler INA 712 0505 10. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
712 0505 10
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
712 0505 10 (INA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712 0505 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Кросс-номери | 02A 311 525, 02A 311 525, 02A 311 525 E, 02A311525, 02A311525, 02A311525E, 462 0156 10 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 21 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 18.75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 0.024 кг |
| Зовнішній діаметр [мм] | 21,00 |
| Ширина [мм] | 18,75 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750,99 ₴



