
Підшипник КПП (M5GF1) Hyundai (KLM501349.LM501310), Schaeffler INA 712 2234 10
1 297,33 ₴
- Готово до відправки
- Код: 712 2234 10
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник КПП (M5GF1) Hyundai (KLM501349.LM501310), Schaeffler INA 712 2234 10. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
712 2234 10
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
712 2234 10 (INA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712 2234 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Кросс-номери | 4332937040, 4332937040, 43329-37040, 43329-37040, WG2112237, LM501349/10, LM.501349/310, 4T-LM501349/LM501310, KLM501349.LM501310 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 41.27 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 19.55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 0.305 кг |
| Зовнішній діаметр [мм] | 72,00 |
| Ширина [мм] | 19,55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 297,33 ₴




