
Підшипник КПП (F10/F13/F17) Opel, (24x44.5x22.75), (F-235739), Schaeffler INA 712 1443 10
687,52 ₴
- В наявності
- Код: 712 1443 10
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник КПП (F10/F13/F17) Opel, (24x44.5x22.75), (F-235739), Schaeffler INA 712 1443 10. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
712 1443 10
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
712 1443 10 (INA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712 1443 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Кросс-номери | 55350152, 55350152, 7 08 014, 7 20 063, 708014, 708014, 712 1443 10, 720063, 720063, 90522525, 90522525, F 89754.3, F-235739.RH, F-89754.3 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 44.5 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 22.75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 0.126 кг |
| Зовнішній діаметр [мм] | 44,50 |
| Ширина [мм] | 22,75 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 687,52 ₴



