
Підшипник (45x80x27), = 33109, Schaeffler INA 722 0636 10
1 015,76 ₴
- В наявності
- Код: 722 0636 10
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник (45x80x27), = 33109, Schaeffler INA 722 0636 10. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
722 0636 10
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
722 0636 10 (INA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 722 0636 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Кросс-номери | 00 23 336 288, 0023336288, 003 981 11 05, 003 981 16 05, 003 981 96 05, 0039811105, 0039811605, 0039819605, 006 981 57 05, 0069815705, 06.32499-0077, 06324990077, 688 981 73 05, 6889817305, 81.93420-0238, 81934200238, 990 981 30 00, 9909813000 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Зовнішній діаметр [мм] | 80,00 |
| Ширина [мм] | 27,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 015,76 ₴




