
Підшипник КПП (28x35x16), 3HP22, (HK2816), Schaeffler INA 712 0305 10
431,18 ₴
- В наявності
- Код: 712 0305 10
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник КПП (28x35x16), 3HP22, (HK2816), Schaeffler INA 712 0305 10. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
712 0305 10
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
712 0305 10 (INA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712 0305 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Кросс-номери | 016 409 767, 016 409 767, 016409767, 016409767, 01C 311 132, 01C 311 132, 01C311132, 01C311132, 0635 303 098, 0635303098, 0926328030, 09263-28030, 0926330032, 09263-30032, 334 6311, 3346311, 712 0305 10, 792.1.22.0561, 7921220561, 900 902 237 6 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 0.029 кг |
| Зовнішній діаметр [мм] | 35,00 |
| Ширина [мм] | 16,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 431,18 ₴


