
Підшипник КПП VW T5 03- (29x40x24.25) (5 передача), 02A/02B/02J/02R/02S/02Z/0A4, (F-219530.3), Schaeffler INA 712 0580 10
618,13 ₴
- Готово до відправки
- Код: 712 0580 10
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник КПП VW T5 03- (29x40x24.25) (5 передача), 02A/02B/02J/02R/02S/02Z/0A4, (F-219530.3), Schaeffler INA 712 0580 10. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
712 0580 10
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
712 0580 10 (INA)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — TRANSPORTER Mk V c бортовой платформой/ходовая часть (7JD, 7 (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 85 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 84 л.с. | 2006–2009 |
| 1.9 TDI 102 л.с. | 2006–2009 |
| 2.0 115 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 BiTDI 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 BiTDI 4motion 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 84 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TSI 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.5 TDI 130 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 174 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 174 л.с. | 2004–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 130 л.с. | 2004–2009 |
| 3.2 4motion 231 л.с. | 2003–2009 |
| 3.2 V6 235 л.с. | 2003–2006 |
| 3.2 V6 231 л.с. | 2004–2009 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712 0580 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Кросс-номери | 02A 311 115 D, 02A 311 115 D, 02A 311 115 E, 02A 311 115 E, 02A311115D, 02A311115D, 02A311115E, 02A311115E, 712 0580 10, F 219530.3, F-219530.03.KI, F-219530.1, F-219530.3, F-219530.3, WG2071480 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 29 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 24.25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 0.081 кг |
| Зовнішній діаметр [мм] | 40,00 |
| Ширина [мм] | 24,25 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 618,13 ₴



