
Підшипник КПП (34,5x53,5x15,5), (F-236820), Schaeffler INA 712 1491 10
672,92 ₴
- В наявності
- Код: 712 1491 10
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник КПП (34,5x53,5x15,5), (F-236820), Schaeffler INA 712 1491 10. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
712 1491 10
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
712 1491 10 (INA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712 1491 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 900.9.0053.76, 9009005376, F 236820, F-236820, F-236820.RH |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 34.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 53.5 мм |
| Ширина | 15.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 0.121 кг |
| Зовнішній діаметр [мм] | 53,50 |
| Ширина [мм] | 15,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 672,92 ₴



