
Підшипник КПП (60x137x33.49), Schaeffler INA 722 0659 10
2 004,70 ₴
- В наявності
- Код: 722 0659 10
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник КПП (60x137x33.49), Schaeffler INA 722 0659 10. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
722 0659 10
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
722 0659 10 (INA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 722 0659 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 012 981 04 05, 012 981 39 05, 012 981 89 05, 012 981 93 05, 0129810405, 0129813905, 0129818905, 0129819305, 014 981 61 05, 014 981 75 05, 0149816105, 0149817505, 016 981 13 05, 0169811305, 100734, 210.007, 4.63867, 99199, A 012 981 04 05 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 137 мм |
| Ширина | 33.49 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 2.420 кг |
| Зовнішній діаметр [мм] | 137,000 |
| Ширина [мм] | 33,490 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 004,70 ₴



