
Підшипник КПП (41x36x26) 02E DQ250, Schaeffler INA 712 1540 10
145,95 ₴
- Готово до відправки
- Код: 712 1540 10
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник КПП (41x36x26) 02E DQ250, Schaeffler INA 712 1540 10. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
712 1540 10
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
712 1540 10 (INA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712 1540 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Кросс-номери | 02E 311 432, 02E 311 432, 02E 311 432, 02E311432, 02E311432 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 36 мм |
| Зовнішній діаметр | 41 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 0.027 кг |
| Зовнішній діаметр [мм] | 41,00 |
| Ширина [мм] | 26,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145,95 ₴



