
Підшипник КПП VW Caddy III/IV 1.6/2.0 TDI 04-, (F-589518.01), Schaeffler INA 712 2206 10
965,52 ₴
- В наявності
- Код: 712 2206 10
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник КПП VW Caddy III/IV 1.6/2.0 TDI 04-, (F-589518.01), Schaeffler INA 712 2206 10. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
712 2206 10
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
712 2206 10 (INA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712 2206 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Кросс-номери | 0A4 311 375 B, 0A4 311 375 B, 0A4 311 375 B, 0A4 311 375 B, 0A4311375B, 0A4311375B, 0A4311375B, 0A4311375B, 712 2206 10, F-589518.01, WG2326361 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 29 мм |
| Зовнішній діаметр | 53 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 18.15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 0.170 кг |
| Зовнішній діаметр [мм] | 53,00 |
| Ширина [мм] | 18,15 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 965,52 ₴




