
Підшипник КПП VW T5/Caddy III (30x59x16.5), 0A4, (F-568895.03), Schaeffler INA 712 1560 10
1 280,87 ₴
- Готово до відправки
- Код: 712 1560 10
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник КПП VW T5/Caddy III (30x59x16.5), 0A4, (F-568895.03), Schaeffler INA 712 1560 10. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
712 1560 10
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
712 1560 10 (INA)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — CADDY ALLTRACK универсал (SAB) (US) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| VW — CADDY ALLTRACK фургон (SAA) (US) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| VW — CADDY III универсал (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 102 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — CADDY III фургон (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 102 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — CADDY IV универсал (SAB, SAJ) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| VW — CADDY IV фургон (SAA, SAH) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712 1560 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Кросс-номери | 0C9 311 220 A, 0C9 311 220 B, 0C9311220A, 0C9311220B, 712 1560 10, F-568895, F-568895.03, F-568895.03.TR1-AM, F-568895.TR1, F-568895.TR1-H75, WG2071623 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 59 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 16.5 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Зовнішній діаметр [мм] | 59,00 |
| Ширина [мм] | 16,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280,87 ₴



