
Підшипник КПП VW Passat 1.6 FSI 05-08 (35x50x14), 02U/0AG/0AJ, (F-232122), Schaeffler INA 712 1588 10
1 102,90 ₴
- В наявності
- Код: 712 1588 10
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник КПП VW Passat 1.6 FSI 05-08 (35x50x14), 02U/0AG/0AJ, (F-232122), Schaeffler INA 712 1588 10. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
712 1588 10
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
712 1588 10 (INA)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8P1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2003–2007 |
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2004–2007 |
| VW — GOLF PLUS (5M1, 521) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2005–2008 |
| VW — GOLF V (1K1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2003–2008 |
| VW — JETTA I седан (1K2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2005–2010 |
| VW — LUPO (6X1, 6E1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 GTI 125 л.с. | 2000–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712 1588 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Кросс-номери | 02U 311 429 A, 02U 311 429 B, 02U311429A, 02U311429B, 712 1588 10, F-232122, F-232122.RH, F-232122.RH-AM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 14 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Зовнішній діаметр [мм] | 50,00 |
| Ширина [мм] | 14,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 102,90 ₴


