
Фільтр повітряний BMW 5 (F10) 520D 10-, Blue Print ADB112215
1 374,01 ₴
- В наявності
- Код: ADB112215
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW 5 (F10) 520D 10-, Blue Print ADB112215. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADB112215
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADB112215 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (F10, F18) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 520 d 200 л.с. | 2010–2014 |
| 520 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 520 d xDrive 200 л.с. | 2013–2014 |
| 520 d xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 525 d 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 525 d 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d xDrive 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d xDrive 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| 530 d xDrive 258 л.с. | 2011–н.в. |
| 535 d 299 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — 5 Gran Turismo (F07) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 d 245 л.с. | 2009–н.в. |
| 530 d 258 л.с. | 2009–н.в. |
| 530 d 211 л.с. | 2010–н.в. |
| 530 d xDrive 245 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 d 299 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 d 313 л.с. | 2012–н.в. |
| 535 d xDrive 299 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 d xDrive 313 л.с. | 2012–н.в. |
| BMW — 5 Touring (F11) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 520 d 200 л.с. | 2010–2014 |
| 520 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 520 d xDrive 200 л.с. | 2013–2014 |
| 520 d xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 525 d 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 525 d 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d xDrive 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| 530 d xDrive 258 л.с. | 2011–н.в. |
| 535 d 299 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — 7 (F01, F02, F03, F04) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 730 d 245 л.с. | 2008–н.в. |
| 740 d 306 л.с. | 2009–н.в. |
| 740 d xDrive 306 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADB112215 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 08.14.041, 13 71 7 800 151, 1512-4145, 1616268480, 1712614, 18417, 18417, 2133509, 26-0930, 45872, 50014690, 501 848, 51001-LF-PCS-MS, 60238, 71-01944-SX, 77096, 8A0249, A141708, A63643, AFAI281, AK 362/7, AR2027, B2B031PR, BFA2409, BSG 15-135-011 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 503 мм |
| Ширина | 229 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.699 кг |
| Висота [мм] | 50 |
| Довжина [мм] | 503 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 229 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 374,01 ₴






