
Фільтр повітряний Nissan Micra V 0.9-1.0/1.5DCI 16-, Blue Print ADN12291
286,23 ₴
- В наявності
- Код: ADN12291
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Nissan Micra V 0.9-1.0/1.5DCI 16-, Blue Print ADN12291. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN12291
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN12291 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — JUKE (F16_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| DIG-T 117 117 л.с. | 2019–н.в. |
| NISSAN — MICRA V (K14) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.9 IG-T 90 л.с. | 2016–н.в. |
| 0.9 LPG 87 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.0 71 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.0 73 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.0 DIG-T 117 117 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.0 IG-T 100 101 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 DCI 90 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — CAPTUR II (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| TCe 100 (HFMT) 101 л.с. | 2020–н.в. |
| TCe 130 (HFMF) 131 л.с. | 2020–н.в. |
| TCe 155 (HFMN) 154 л.с. | 2020–н.в. |
| RENAULT — CLIO V (B7_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 LPG (B7MT) 101 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.0 TCe 100 (B7MT) 101 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.3 TCe 130 (B7MF) 131 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADN12291 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-13191, 1500628, 153071762498, 165465FN1A, 16546-5FN1A, 174597, 20-01-158, 20158, 26-2316, 36-12 321 0020, 36NI068, 8A1147, A10406, A142208, A2030, A2662, A3010, A38-0682, A63836, AP 154/5, AR1624PMJ, BFA2550, C 24 057, CA12533, CAF101191P |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 233 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Висота | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.15 кг |
| Висота [мм] | 56 |
| Довжина [мм] | 233 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 128 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286,23 ₴





