
Втулка стабілізатора (заднього) Mitsubishi Outlander I 03- (d=16mm), Blue Print ADC480120
135,66 ₴
- В наявності
- Код: ADC480120
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (заднього) Mitsubishi Outlander I 03- (d=16mm)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADC480120 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 102450, 513333, 65-15922, 75-03669, 79-00751-SX, 80 10 2450, D300430, J4275004, MR403775, WG2036479, WG2240204, 102450, 513333 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 36 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 34 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 34 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з моделлю | Outlander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.03 кг |
| Довжина [мм] | 36 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 34 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина (мм) | 34 |
| Ширина [мм] | 34 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135,66 ₴






