
Фільтр повітряний BMW X3 (F25) 2.0 10-17/X5 (E70) 3.0 D 06-13/X6 (E71) 3.0 D 08-14, Blue Print ADB112220
1 421,46 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADB112220
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW X3 (F25) 2.0 10-17/X5 (E70) 3.0 D 06-13/X6 (E71) 3.0 D 08-14, Blue Print ADB112220. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADB112220
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADB112220 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X3 (F25) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 18 d 136 л.с. | 2011–н.в. |
| sDrive 18 d 143 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 20 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 30 d | 2014–н.в. |
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — X5 (E70) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 235 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — X5 (F15, F85) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 25 d 211 л.с. | 2013–2018 |
| xDrive 25 d 211 л.с. | 2013–2015 |
| sDrive 25 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 25 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| BMW — X6 (E71, E72) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 235 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADB112220 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 108310, 13 71 7 811 026, 1500726, 1512-4144, 1616268780, 18416, 18416, 2133543, 26-1263, 312 321 0035, 71-01922-SX, 77106, 8A0276, A0500, A141707, A63648, AFAI238, AK 362/6, AR36014, BFA2464, C 36 014, DAF3541, DP1110.10.0256, EAF3672.20, EAF849, EL9387 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 352 мм |
| Ширина | 293 мм |
| Висота | 113 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.748 кг |
| Висота [мм] | 113 |
| Довжина [мм] | 352 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 293 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 421,46 ₴




