
Фільтр повітряний Toyota Avensis/Auris 1.4/2.0/2.2D 07-, Blue Print ADT322101
485,30 ₴
- В наявності
- Код: ADT322101
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Toyota Avensis/Auris 1.4/2.0/2.2D 07-, Blue Print ADT322101. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT322101
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT322101 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — ALTIS седан (E15_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 D-4D 126 л.с. | 2007–н.в. |
| TOYOTA — AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 D-4D 126 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 D 177 л.с. | 2007–н.в. |
| TOYOTA — AURIS (NZE18_, ZRE18_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 D-4D 124 л.с. | 2012–н.в. |
| TOYOTA — AURIS TOURING SPORTS (ADE18_, ZWE18_, ZRE18_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 D-4D 124 л.с. | 2013–н.в. |
| TOYOTA — AVENSIS седан (ZRT27, ADT27) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D-4D 126 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 D-4D 124 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 D-4D 177 л.с. | 2009–н.в. |
| TOYOTA — AVENSIS универсал (ZRT27, ADT27) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D-4D 126 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 D-4D 124 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 D-4D 177 л.с. | 2009–н.в. |
| TOYOTA — COROLLA ALTIS седан (NRE18_, ZRE17_, ZRE18_, NDE18_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2013–н.в. |
| TOYOTA — VERSO (_AUR2_, _ZGR2_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D-4D 126 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 D-4D 124 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 D-CAT 177 л.с. | 2009–н.в. |
| TOYOTA — VERSO VAN (_R2_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| D4d (AUR20) 124 л.с. | 2012–2018 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADT322101 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-17098, 1500193, 1512-4233, 153071760462, 1616267980, 1713970, 17801-0R030, 17801-26020, 184007, 20-02-262, 20262, 2133267, 26-0710, 27013-LF-PCS-MS, 30-12 321 0036, 36TO020, 600 021, 71-01173-SX, 8A0255, A10204, A1306, A140820, A1517, A2286, A63460 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 272 мм |
| Ширина | 234 мм |
| Висота | 79 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Verso, Auris, Avensis, Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.22 кг |
| Висота [мм] | 79 |
| Довжина [мм] | 272 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з фільтром грубого очищення |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 234 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485,30 ₴






