
Сайлентблок важеля (переднього/знизу) Lexus RX 3.0 24V 98-03, Blue Print ADT380156
738,45 ₴
- В наявності
- Код: ADT380156
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу) Lexus RX 3.0 24V 98-03, Blue Print ADT380156. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT380156
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT380156 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — RX (MCU15) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 300 AWD 201 л.с. | 2000–2003 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADT380156 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2307-0839, 48068-48010, 48068-48010, 48068-48010 SK2, 48068-48010 SK2, 48069-48010, 48069-48010, 48069-48010 SK2, 48069-48010 SK2, C8910, CAB20011, DS13-0103, GOJ2743, GOM-2743 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | RX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.23 кг |
| Внутрішній діаметр | 14 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 60 |
| Сторона встановлення | всередині |
| Товщина (мм) | 50 |
| для оригінального номера | 48068-48010 SK2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 738,45 ₴




