
Фільтр паливний Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD 98-05/ Chrysler Voyager 2,4-3,3 00-08, Blue Print ADA102309
794,15 ₴
- В наявності
- Код: ADA102309
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD 98-05/ Chrysler Voyager 2,4-3,3 00-08, Blue Print ADA102309. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADA102309
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADA102309 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JEEP — GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 CRD 4x4 163 л.с. | 2001–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADA102309 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 014 092 0001, 05080477AA, 05080477AB, 05080477AC, 122-10051, 1520164, 1530-3134, 1643630180, 1728550, 26-2179, 30-09-988, 30988, 37JE005, 5080477AA, 5080477AB, 5080477AC, 587584, 842/19-KF-PCS-MS, 9F0218, A120222, D20174, DFFL188, DN1943, DP1110.13.0253 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 120 мм |
| Зовнішній діаметр | 91 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.440 кг |
| Висота [мм] | 120 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 91 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 794,15 ₴




