
Колодки гальмівні (задні) Kia Soul 1.6 08-14, Blue Print ADG042100
1 134,69 ₴
- В наявності
- Код: ADG042100
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Kia Soul 1.6 08-14, Blue Print ADG042100. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG042100
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG042100 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — SOUL (AM) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 115 115 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 126 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 CVVT 129 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CVVT 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 CVVT 126 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 GDI 140 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG042100 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 495 351, 025 249 3415/PD, 025 249 3415/W, 1050962, 116336, 1170863, 19-2912, 22-0886-0, 223434, 2493401, 27KI061, 321316, 33 10 6342, 37777, 402B0367, 48413-341A0, 5000-2023, 5000-2023 C, 5000-2028, 5000-4387, 51-0K-K06, 51K06, 5502223434, 55464 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.3 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Soul |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.760 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 100 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина 1 [мм] | 14 |
| Ширина [мм] | 41 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 134,69 ₴






