
Диск гальмівний (передній) Nissan Juke 13-/Qashqai 07-13/Renault Koleos 08- (320x28) (з покр) (вент.), Blue Print ADN143141
2 373,56 ₴
- В наявності
- Код: ADN143141
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Nissan Juke 13-/Qashqai 07-13/Renault Koleos 08- (320x28) (з покр) (вент.), Blue Print ADN143141. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN143141
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN143141 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — JUKE (F15) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 DIG-T 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DIG-T 4x4 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO 4x4 200 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO RS 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO RS 4x4 214 л.с. | 2014–н.в. |
| NISSAN — QASHQAI +2 (JJ10E) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2011–2013 |
| 1.6 dCi Повний 130 л.с. | 2011–2013 |
| 2.0 141 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2008–2013 |
| 2.0 dCi Повний 150 л.с. | 2008–2013 |
| 2.0 Повний 141 л.с. | 2008–2014 |
| RENAULT — KOLEOS (HY_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi (HY0K) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 4x4 (HY0B) 173 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 4x4 (HY0K) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 (HY0C, HY0N) 171 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 4x4 (HY0C, HY0N) 171 л.с. | 2008–н.в. |
| SAMSUNG — QM5 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADN143141 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0990-4901, 102135, 142.1474, 17945, 19-1816, 19-1816MAX, 19-1816SPORT, 19-2364, 19-2364MAX, 19-2364SPORT, 23-1323C, 24012802421PR-PCS-MS, 24012802421PR-PCS-MSP, 26NI061, 313968, 36-15 521 0070/PD, 402069828R, 40206-ET01A, 40206JY01A, 40206-JY01A, 44027 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 44 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Samsung, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, QM5, Koleos, Juke |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 9.750 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 320 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 44 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 373,56 ₴





