
Фільтр повітряний Ford Kuga II 2.5 14-, Blue Print ADF122240
410,44 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADF122240
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Kuga II 2.5 14-, Blue Print ADF122240. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADF122240
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADF122240 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — ESCAPE II (DM2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 150 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADF122240 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1500688, 1512-4264, 170021, 5 182 117, 71-01999-SX, A0661, AP 074/7, C 21 102, CJ54-9601-AA, CJ5Z-9601-A, HP 2409, LA-1029, LX 5353, LX 5353, SB 2428, WA9940, WG2218712, WG2228602, WG2326129, AF1936, LX 5353, F 026 400 676, E2005L, FAF-10772, 103132 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 209 мм |
| Ширина | 153 мм |
| Висота | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.175 кг |
| Висота [мм] | 56 |
| Довжина [мм] | 209 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 153 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410,44 ₴





