
Втулка стабілізатора (переднього) Subaru Forester 08-/Outback 09- (d=16mm), Blue Print ADS78013C
186,33 ₴
- В наявності
- Код: ADS78013C
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (переднього) Subaru Forester 08-/Outback 09- (d=16mm), Blue Print ADS78013C. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADS78013C
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADS78013C (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUBARU — FORESTER (SH) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 AWD (SH9) 230 л.с. | 2008–2013 |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 D AWD 147 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 AWD 171 л.с. | 2009–н.в. |
| SUBARU — IMPREZA Наклонная задняя часть (GR, GH, G3) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D AWD 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 R AWD 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 AWD (GHE) 230 л.с. | 2008–2011 |
| 2.5 i WRX STI 301 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 WRX SE AWD 265 л.с. | 2011–н.в. |
| SUBARU — IMPREZA седан (GR) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i AWD 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.5 AWD 230 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 WRX SE AWD 265 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.5 WRX STI AWD 301 л.с. | 2011–н.в. |
| SUBARU — LEGACY IV (BL, BP) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 R 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 165 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.5 i 173 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.0 R 245 л.с. | 2003–н.в. |
| SUBARU — LEGACY IV универсал (BL, BP, B13_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D AWD 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 R AWD 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 AWD 165 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.5 i AWD 173 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.0 R AWD 245 л.с. | 2003–н.в. |
| SUBARU — OUTBACK (BL, BP) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 150 л.с. | 2008–2009 |
| 2.5 173 л.с. | 2008–2009 |
| 3.0 AWD 245 л.с. | 2003–2009 |
| SUBARU — XV (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 D 147 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 i 150 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADS78013C |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 20414AG020, 20414AG030, 20414AG070, 20464AG08A, 4237005, 423-70-7005, 42791, 50316, 65-03470, 72-3900, 75-25199, 79-00261-SX, 86 94 2791, A63-0023, D300425, EMB7403, J4267005, J77003YMT, SU-SB-12619, TD5883W, WG2038594, WG2255708, SBS-8001, 517273 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 48 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 41 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.050 кг |
| Довжина [мм] | 48 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 48 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 39 |
| Ширина [мм] | 41 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 186,33 ₴





