
Фільтр повітряний Toyota Camry 3.5 24V 11-, Blue Print ADT322123
630,56 ₴
- В наявності
- Код: ADT322123
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota Camry 3.5 24V 11-, Blue Print ADT322123. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT322123
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT322123 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — AURION (_V5_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 (GSV50) 272 л.с. | 2011–н.в. |
| TOYOTA — CAMRY седан (AVV5_, XV5_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 277 л.с. | 2011–н.в. |
| TOYOTA — SIENNA (ASL3_, GSL3_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 (GSL30_, GSL33_) 267 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.5 4WD (GSL35_) 267 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.5 VVTi 4WD 267 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADT322123 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1500651, 1512-4229, 1512-4300, 17801-0P050, 17801-0P051, 20-02-2006, 202006, 26-2770, 36JE019, 49756, 71-01913-SX, 8A0690, A10270, A141632, A1519, AFAU313, AP 143/9, BFA2524, C 22 039, C059-21, DP1110.10.0571, E1334L, F257801, FA-2006S, FA-501, HP 2341 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 243 мм |
| Ширина | 221 мм |
| Висота | 56 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, Aurion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.326 кг |
| Висота [мм] | 56 |
| Довжина [мм] | 243 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 221 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630,56 ₴




