
Фільтр повітряний Nissan Note/Micra/Tiida 1.6 16V 01-/Cube III (Z12) 10-, Blue Print ADN12249
253,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADN12249
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Nissan Note/Micra/Tiida 1.6 16V 01-/Cube III (Z12) 10-, Blue Print ADN12249. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN12249
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN12249 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| INFINITI — Q50 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 50 Hybrid 364 л.с. | 2013–н.в. |
| 50 Hybrid AWD 364 л.с. | 2013–н.в. |
| NISSAN — ALMERA (N17) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 i 107 л.с. | 2012–н.в. |
| NISSAN — CUBE (Z12) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 110 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — DUALIS (J10, JJ10) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — MARCH III (K12) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 160 SR 110 л.с. | 2005–2010 |
| NISSAN — MICRA C+C (K12) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 160 SR 110 л.с. | 2005–н.в. |
| NISSAN — NOTE (E11) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2006–н.в. |
| NISSAN — NV200 EVALIA (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 110 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — NV200 фургон (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 110 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — QASHQAI +2 (JJ10E) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2008–2010 |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2008–2013 |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–2013 |
| NISSAN — TIIDA Наклонная задняя часть (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2007–2011 |
| 1.8 106 л.с. | 2007–2011 |
| 1.8 126 л.с. | 2007–2011 |
| NISSAN — TIIDA седан (SC11X) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 106 л.с. | 2007–2011 |
| 1.8 126 л.с. | 2007–н.в. |
| NISSAN — VERSA II (N17_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 99 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADN12249 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-13094, 1500449, 1512-2646, 153071760456, 1611155880, 16546-4GA0A, 16546-ED000, 16546-ED500, 1714180, 1714180, 18365, 18365, 184082, 20-01-134, 20134, 2133159, 2420/3-LF-PCS-MS, 2420-LF-PCS-MS, 26-0601, 36-12 321 0004, 36NI013, 50019008, 60335 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Tiida, Note, Almera, Q50, Qashqai, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.17 кг |
| Висота [мм] | 34 |
| Довжина [мм] | 230 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 135 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 253,60 ₴




