
Фільтр повітряний Toyota Hiace 2.4i/D/TD 95-, Blue Print ADT32248
475,24 ₴
- В наявності
- Код: ADT32248
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Toyota Hiace 2.4i/D/TD 95-, Blue Print ADT32248. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT32248
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT32248 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — HIACE IV автобус (LH1_) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 (RCH12_, RCH22_) 115 л.с. | 1995–1998 |
| 2.4 4WD (RCH18_) 116 л.с. | 1995–1998 |
| 2.4 D 79 л.с. | 1995–2006 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1999–2006 |
| 2.4 TD (LXH12_, LXH22_) 90 л.с. | 1995–2006 |
| 2.4 TD 4WD (H18/28) 90 л.с. | 1995–2006 |
| 2.5 D-4D 88 л.с. | 2001–2006 |
| 2.5 D-4D 102 л.с. | 2001–2006 |
| 2.5 D-4D 95 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 D-4D 117 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 D-4D 4WD 102 л.с. | 2001–2006 |
| 2.5 D-4D 4WD 117 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 144 л.с. | 2001–2006 |
| 2.7 (RCH13_, RCH23_) 143 л.с. | 1998–2001 |
| 2.7 4WD 144 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.7 4WD (RCH19_) 143 л.с. | 1998–2006 |
| TOYOTA — HIACE IV фургон (LXH1_, RZH1_, LH1_) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 (RCH12_, RCH22_) 116 л.с. | 1995–2005 |
| 2.4 4WD (RCH18_, RCH28_) 116 л.с. | 1995–1998 |
| 2.4 D (LXH12_, LXH22_) 79 л.с. | 1995–2006 |
| 2.4 TD (LXH12_, LXH22_) 90 л.с. | 1995–2006 |
| 2.4 TD 4WD (LXH18_, LXH28_) 90 л.с. | 1995–2006 |
| 2.5 D-4D 88 л.с. | 2001–2006 |
| 2.5 D-4D 102 л.с. | 2001–2006 |
| 2.5 D-4D 95 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 D-4D 117 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 D-4D 4WD 102 л.с. | 2001–2006 |
| 2.5 D-4D 4WD 117 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 (RCH13_, RCH23_) 143 л.с. | 1998–2006 |
| 2.7 4WD (RCH19_, RCH29_) 144 л.с. | 1998–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADT32248 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-17066, 1512-3115, 15163-LF-PCS-MS, 153071762543, 1667449280, 17801-54140, 17801-54140-83, 17801-54140-8T, 17801-67020, 20-02-291, 20291, 26-0918, 27.D10.00, 36TO040, 585680, 8A0293, A 8080, A1105, A140139, A185, A2015, A60715, AM 441/1, AR2015J |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Внутрішній діаметр | 86 мм |
| Висота | 281 мм |
| Зовнішній діаметр | 146 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | HiAce |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.9 кг |
| Висота [мм] | 281 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 146 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475,24 ₴





