
Сайлентблок важеля (заднього/ззаду) Mitsubishi Challenger/Galloper/Montero/Pajero 96-, Blue Print ADC480107
312,05 ₴
- В наявності
- Код: ADC480107
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (заднього/ззаду) Mitsubishi Challenger/Galloper/Montero/Pajero 96-, Blue Print ADC480107. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADC480107
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADC480107 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — CHALLENGER (K90) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TD (K94W) 99 л.с. | 1998–н.в. |
| 2.5 TD (K94W) 115 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.0 V6 (K96W) 177 л.с. | 1998–н.в. |
| 3.0 V6 (K96W) 170 л.с. | 2000–н.в. |
| MITSUBISHI — CHALLENGER II (KG_, KH_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 DI-D 178 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 DI-D 4WD 178 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.0 4WD 220 л.с. | 2008–н.в. |
| MITSUBISHI — MONTERO CLASSIC (V2_W) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TD 115 л.с. | 2002–н.в. |
| MITSUBISHI — MONTERO (V3_W, V2_W, V4_W) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 (V21W, V21C) 112 л.с. | 1991–1999 |
| 2.5 TD 4WD (V24C, V24W) 99 л.с. | 1990–1999 |
| 2.5 TDiC (V44W, V24W) 99 л.с. | 1991–1999 |
| 2.8 TD (V46W) 125 л.с. | 1994–1999 |
| 3.0 4WD 177 л.с. | 1997–2000 |
| 3.0 V6 24V (V43W, V23W) 181 л.с. | 1994–1997 |
| 3.0 V6 24V (V43W, V23W) 177 л.с. | 1997–1999 |
| 3.0 V6 4WD (V23W, V43W, V23C) 150 л.с. | 1990–1995 |
| 3.5 V6 24V (V25W, V45W) 208 л.с. | 1994–1999 |
| 3.5 V6 24V (V45W, V25W) 194 л.с. | 1997–1999 |
| MITSUBISHI — MONTERO Вездеход открытый (V2_W, V4_W) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 (V41W, V21W, V21C) 112 л.с. | 1991–2000 |
| 2.5 TD 4WD (V24C, V24W) 99 л.с. | 1990–2000 |
| 3.0 V6 (V23W, v43W, V23C) 150 л.с. | 1990–1995 |
| 3.0 V6 24V (V23W, V23C) 181 л.с. | 1994–2000 |
| MITSUBISHI — PAJERO SPORT III (KS_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 DI-D 4x4 (KS1W) 181 л.с. | 2015–н.в. |
| 3.0 Mivec 4x4 209 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADC480107 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 100859, 37-26549, 43MI101, 57-11979, 80 10 0859, C9726, D300472, GM-5588, GOJ5118, GOM-5118, MB584166, MI-SB-15908, RU-5118, SCR-5552, WG2239824 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 49 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Ширина | 39 мм |
| Діаметр внутрішній | 17 мм |
| Діаметр зовнішній | 39 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з моделлю | Pajero, Pajero Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.09 кг |
| Внутрішній діаметр | 17 |
| Довжина [мм] | 49 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 39 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 44 |
| Ширина [мм] | 39 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 312,05 ₴




