
Колодки гальмівні (передні) Jeep Cherokee 13-, Blue Print ADA104279
1 887,73 ₴
- В наявності
- Код: ADA104279
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Jeep Cherokee 13-, Blue Print ADA104279. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADA104279
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADA104279 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JEEP — CHEROKEE (KL) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.4 4x4 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.2 4x4 275 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.2 V6 272 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 CRD 4x4 | 2015–н.в. |
| 3.2 V6 4x4 272 л.с. | 2013–н.в. |
| JEEP — CHEROKEE VAN (KL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 4x4 272 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADA104279 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 495 404, 025 220 7018/PD, 1016.0, 1016.0, 13046056892N-SET-MS, 13046056892N-SET-MSP, 1613 00, 1613.00, 170624, 21613.00, 2207001, 22-1000-0, 27JE022, 33 10 6401, 35047, 402B1214, 5000-4882, 5000-5014, 50-09-925, 50925, 573703CH, 6121426 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 167 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.2 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.321 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 167 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з гніздом пружинного фіксатора |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з зміцнювальним матеріалом |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина 1 [мм] | 18 |
| Ширина [мм] | 62 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 887,73 ₴










