
Підшипник маточини (передньої) Land Rover Discovery 98-04, Blue Print ADJ138220
5 124,07 ₴
- В наявності
- Код: ADJ138220
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (передньої) Land Rover Discovery 98-04, Blue Print ADJ138220. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADJ138220
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADJ138220 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LAND ROVER — DISCOVERY II (LJ, LT) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 Td5 4x4 139 л.с. | 1999–2004 |
| 4.0 V8 4x4 185 л.с. | 1998–2004 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADJ138220 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 175220, 201739, 29SKV492, 29SKV493, 33 10 2865, 654W0785, 754013, 8530 17114, 8530 17114, 9324009, BSG 15-600-007, BWK1273, CHA225, DP2010.10.0713, FBK1273, LR-WB-13000, LVBK1740, LVBW1740, NBK1061, SKWB-0180933, TAY 100060, TAY 100060 S1 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Тип підшипника | Конічний кочення |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5.16 кг |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без функції зупинки |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | зі ступицею |
| Конструкція підшипника | конічний роликовий підшивник |
| Зовнішній діаметр [мм] | 110 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Ширина [мм] | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 124,07 ₴









