
Колодки гальмівні (передні) Nissan Qashqai II/X-Trail/ Renault Kadjar 13-, Blue Print ADN142176
1 214,87 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADN142176
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Nissan Qashqai II/X-Trail/ Renault Kadjar 13-, Blue Print ADN142176. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN142176
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN142176 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — QASHQAI II SUV (J11, J11_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (J11E) 144 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 ALL MODE 4x4-i (J11R) 144 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.2 DIG-T 116 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 131 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 4x4 131 л.с. | 2013–н.в. |
| NISSAN — X-TRAIL (T32_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 ALL MODE 4x4-i (NT32) 144 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 dCi (T32) 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 dCi ALL MODE 4x4-i (NT32) 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 4x4 130 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 DIG-T | 2015–н.в. |
| 2.0 144 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.5 4x4 170 л.с. | 2013–н.в. |
| RENAULT — KADJAR (HA_, HL_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 BLUE dCi 115 116 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.2 TCe 130 | 2015–н.в. |
| 1.5 dCi 110 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 130 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 130 4x4 | 2015–н.в. |
| RENAULT — KOLEOS II (HC_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TCe 145 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADN142176 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 000 662B-SX, 025 220 6518, 025 220 6518/PD, 05P2151, 1034.1, 1034.1, 1051138, 116266, 1170835, 12644, 151-0046, 1681162580, 19-3591, 2206503, 22-1010-1, 222272, 222285, 231-01-285, 27NI058, 33 10 2622, 35045, 402B1050, 41 06 015 96R, 41060-4EA0A |
| Стан | Новий |
| Довжина | 142 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Koleos, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.750 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 142 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина 1 [мм] | 17 |
| Ширина [мм] | 60 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 214,87 ₴







