
Колодки гальмівні (передні) Toyota Avensis 2.0D/2.2D 08-, Blue Print ADT342182
1 605,22 ₴
- В наявності
- Код: ADT342182
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Toyota Avensis 2.0D/2.2D 08-, Blue Print ADT342182. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT342182
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT342182 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — AVENSIS седан (ZRT27, ADT27) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 D-4D 177 л.с. | 2009–н.в. |
| TOYOTA — AVENSIS универсал (ZRT27, ADT27) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 D-4D 177 л.с. | 2009–н.в. |
| TOYOTA — VERSO (_AUR2_, _ZGR2_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 D-CAT 177 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADT342182 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 000 380B-SX, 000 380-SX, 025 249 4619/W, 04465-05260, 04465-05290, 04465-05300, 04465-05301, 04465-YZZED, 1051020, 1051022, 1080-5312, 116371, 1170658, 1448 02, 1448.02, 19-3010, 21448.02, 22-0879-0, 224591, 224594, 2500601, 27TO078, 323939, 33 10 6381 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина внутрішньої накладки | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.2 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 151 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з зміцнювальним матеріалом |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина 1 [мм] | 18 |
| Ширина [мм] | 62 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 605,22 ₴







