
Диск гальмівний (передній) Totota Avensis 03-08 (277x26), Blue Print ADT343166
1 890,24 ₴
- В наявності
- Код: ADT343166
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Totota Avensis 03-08 (277x26), Blue Print ADT343166. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT343166
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT343166 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — AVENSIS (T25_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 VVT-i 110 л.с. | 2003–2008 |
| 1.8 129 л.с. | 2003–2008 |
| TOYOTA — AVENSIS Combi (T25) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 VVT-i 110 л.с. | 2003–2008 |
| 1.8 129 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 VVT-i (AZT250_) 155 л.с. | 2003–2008 |
| TOYOTA — AVENSIS седан (T25) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 VVT-i 110 л.с. | 2003–2008 |
| 1.8 129 л.с. | 2003–2008 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADT343166 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0990-9412, 17511, 19-0968, 19-0968SPORT, 204590, 23-0970C, 24012601391-PCS-MS, 24012601391-PCS-MSP, 24012601391PR-PCS-MS, 24012601391PR-PCS-MSP, 24012601391-SET-MS, 24012601391-SET-MSP, 26TO021, 27233, 30-15 521 0069, 314590, 43512-05040, 5010-1508 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 50 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 100 |
| Вага (кг) | 6.95 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 55 |
| Мінімальна товщина [мм] | 24 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 277 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 50 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 26 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890,24 ₴






