
Фільтр паливний Toyota Land Cruiser 4.0 03-, Blue Print ADT32380
482,36 ₴
- В наявності
- Код: ADT32380
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Toyota Land Cruiser 4.0 03-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADT32380 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1520261, 1530-2845, 21-00879-SX, 23300-31090, 23300-31100, 30-02-237, 30237, ADT32382, AFFF357, AFFF462, DFFL456, DP1110.13.0317, EFF352, FC1201, FC1231, FC1253, FC-237S, FS9094, J1332092, LF-1932, N1332097, N1332102, QFF0427, ST 713, T133A91, TF-1590 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Довжина | 154 мм |
| Зовнішній діаметр | 71 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø труби [мм] | 8 |
| Вага (кг) | 0.214 кг |
| Довжина [мм] | 154 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з кронштейном |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 71 |
| Ширина [мм] | 85 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 482,36 ₴





