
Диск гальмівний (задній) Ford Focus/Galaxy/Kuga/Mondeo 08-/Range Rover 11- (302x11) (з покриттям), Blue Print ADF124301
1 628,62 ₴
- В наявності
- Код: ADF124301
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Ford Focus/Galaxy/Kuga/Mondeo 08-/Range Rover 11- (302x11) (з покриттям), Blue Print ADF124301. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADF124301
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADF124301 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — FOCUS II (DA_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 RS 305 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.5 RS 500 350 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.5 ST 225 л.с. | 2005–н.в. |
| FORD — GALAXY (WA6) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoBoost 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 TDCi 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 203 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Flexifuel 145 л.с. | 2006–2015 |
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 TDCi 175 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 TDCi 200 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 160 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — MONDEO IV (BA7) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoBoost 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Ti 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Ti 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Ti 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TDCi 125 л.с. | 2007–2015 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 240 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Flexifuel 145 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 LPG 145 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 SCTi 203 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 TDCi 175 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 TDCi 200 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 160 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 220 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — MONDEO IV Turnier (BA7) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoBoost 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Ti 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Ti 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Ti 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 TDCi 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 240 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Flexifuel 145 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 LPG 145 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 SCTi 203 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 TDCi 175 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 TDCi 200 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 160 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 220 л.с. | 2007–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADF124301 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 379 931, 1 385 590, 1 405 500, 1 864 280, 1 877 765, 1 892 357, 1 892 358, 142.1367, 17742, 19-1853, 19-1853MAX, 19-1853SPORT, 2 111 254, 202571, 22.35.109, 23-0897C, 24011101451-PCS-MS, 24011101451-PCS-MSP, 24011101451PR-PCS-MS, 24011101451PR-PCS-MSP |
| Стан | Новий |
| Товщина | 51 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Невентильовані |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Mondeo, Range Rover Evoque, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 108 |
| Вага (кг) | 5.57 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 64 |
| Мінімальна товщина [мм] | 9 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 302 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина (мм) | 51 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 11 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 628,62 ₴





