
Диск гальмівний (задній) Honda Accord VII 03-08 (260x10), Blue Print ADH24378
1 315,04 ₴
- В наявності
- Код: ADH24378
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Honda Accord VII 03-08 (260x10), Blue Print ADH24378. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADH24378
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADH24378 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — ACCORD EURO VIII (CL) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (CL7) 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 i-CTDi 140 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.4 (CL9) 190 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADH24378 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 17465, 19-1843, 19-1843MAX, 23-0996C, 24011003211PR-PCS-MS, 24011003211PR-PCS-MSP, 24011003211-SET-MS, 24011003211-SET-MSP, 26HO011, 31-15 523 0052, 31-15 523 0052/PD, 312638, 31304, 42510-SEA-E00, 42510-SEA-E50, 5010-1390, 5815312638, 601202 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 49 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Невентильовані |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 3.820 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 64 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 260 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина (мм) | 49 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 315,04 ₴





