
Колодки гальмівні (передні) Kia Sorento 02-11, Blue Print ADG04258
1 451,87 ₴
- В наявності
- Код: ADG04258
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Kia Sorento 02-11, Blue Print ADG04258. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG04258
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG04258 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — SORENTO I (JC) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 139 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 CRDi 140 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 CRDi 163 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CRDi 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.3 V6 4WD 248 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.5 V6 194 л.с. | 2002–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG04258 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 025 240 9217/PD, 025 240 9217/W, 1041 02, 1041.02, 1050196, 1052 002B-SX, 1170297, 1170539, 151-1172, 151-2580, 16471, 19-0888, 21041.02, 22-0515-0, 223508, 2409201, 24102z, 27KI046, 321706, 37364, 402B0293, 5000-1735, 5000-1735 C, 50-K0-008, 50K08 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.03 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 155 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина 1 [мм] | 17 |
| Ширина [мм] | 60 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 451,87 ₴








