
Фільтр повітряний Porsche Macan 2.0-3.6 14-, Blue Print ADBP220046
1 245,38 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADBP220046
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Porsche Macan 2.0-3.6 14-, Blue Print ADBP220046. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADBP220046
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADBP220046 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| PORSCHE — MACAN (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 237 л.с. | 2014–2018 |
| 2.0 245 л.с. | 2018–н.в. |
| 3.6 Turbo 440 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 | 2015–н.в. |
| 3.0 GTS | 2015–н.в. |
| 3.0 S 340 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 S Diesel 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 S Diesel 250 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 S Diesel 258 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.6 Turbo 400 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADBP220046 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 173611, 173611B-LF-PCS-MS, 8A1404, 95B 129 620, 95B 129 620 A, AR2280, BFA2658, FA-0803JM, FA-0803JM, FA-0803JM, FA2473, MD-3078, V45-0237, WG2217494, WG2229455 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 194 мм |
| Висота | 112 мм |
| Сумісність з маркою | Porsche |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.652 кг |
| Висота [мм] | 112 |
| Довжина [мм] | 260 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 194 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 245,38 ₴







