
Фільтр повітряний Suzuki Ignis 1.3 16V 00-05, Blue Print ADK82226
229,13 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- В наявності
- Код: ADK82226
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Suzuki Ignis 1.3 16V 00-05, Blue Print ADK82226. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADK82226
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADK82226 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUZUKI — IGNIS (FH) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 83 л.с. | 2000–2003 |
| 1.3 4WD 83 л.с. | 2000–2003 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADK82226 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-16076, 13780-80GA0, 1500301, 1500302, 20-08-884, 20884, 26-0944, 26-1330, 2622-LF-PCS-MS, 2653-LF-PCS-MS, 36SZ027, A141485, A1882, A63134, A63294, A967, A967J, AP 176/2, AP 190/3, BFA2329, C 2622, C 2653, CSZ12965, DAF3369, DP1110.10.0630 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 267 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 31 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Ignis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.260 кг |
| Висота [мм] | 31 |
| Довжина [мм] | 267 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 175 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229,13 ₴




