
Фільтр повітряний Nissan Almera 1.6/Maxima 2.0/2.3 06-, Blue Print ADN12275
338,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADN12275
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Nissan Almera 1.6/Maxima 2.0/2.3 06-, Blue Print ADN12275. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN12275
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN12275 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — ALMERA Classic (B10) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 107 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADN12275 |
| Виробник | Blue Print |
| Кросс-номери | 1512-0706, 1512-4350, 16546-95F0B, 16546-95F0C, 16546-95F0D, NA-2671, NA-2671, WG2221588 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 283 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Almera |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 32 |
| Довжина [мм] | 283 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 168 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 338,06 ₴





