
Фільтр повітряний Toyota Hilux VIII 2.4D/2.8D 15-, Blue Print ADT322130
830,82 ₴
- В наявності
- Код: ADT322130
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota Hilux VIII 2.4D/2.8D 15-, Blue Print ADT322130. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT322130
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT322130 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — HILUX VIII Пикап (_N1_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D (GUN112_, GUN122_, GUN135_, GUN120_) 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.4 D (GUN135) 170 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.4 D 4WD (GUN125) 170 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.4 D 4WD (GUN125_) 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.8 D (GUN123_, GUN136_) 177 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.8 D 4WD (GUN126_) 177 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADT322130 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-17160, 1500690, 1512-4260, 17801-0L040, 17801-0L050, 184416, 20-02-2016, 202016, 30.B86.00, 36TO064, 620 876, 71-01918-SX, A146922, A1798, A63746, AFAU357, AP 178/5, AR1698PM, B130G0075, BFA2643, C 33 017, CA12055, CAF101387P, CP 0145 S |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 324 мм |
| Ширина | 241 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.57 кг |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 324 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 241 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830,82 ₴






