
Фільтр повітряний Renault Laguna III 1.5/2.0dCi 07- (з поролоном), Blue Print ADR162215
406,46 ₴
- В наявності
- Код: ADR162215
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Renault Laguna III 1.5/2.0dCi 07- (з поролоном), Blue Print ADR162215. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADR162215
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADR162215 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — LAGUNA III (BT0/1) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (BT00, BT0A, BT0T, BT1J) 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 16V Turbo 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi (BT01, BT09, BT12, BT1S) 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi (BT08, BT0K, BT0J, BT14, BT1A, BT1D) 131 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi (BT0M, BT0N, BT19) 173 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi GT (BT1E, BT1N) 178 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 GT 204 л.с. | 2008–н.в. |
| RENAULT — LAGUNA III Grandtour (KT0/1) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (KT0A) 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 16V Turbo 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi (KT01, KT08, KT0K, KT0J, KT1A, KT1D) 131 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi (KT01, KT09, KT12, KT1S) 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi (KT0M, KT0N, KT19) 173 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi GT (KT11, KT1E, KT1N) 178 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 GT 204 л.с. | 2008–н.в. |
| RENAULT — LAGUNA купе (DT0/1) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 16V Turbo 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 173 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi (DT01, DT09, DT12, DT1D) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi GT (DT11, DT1E, DT1N) 178 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 GT 204 л.с. | 2008–н.в. |
| RENAULT — LATITUDE (L70_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (L70R) 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 dCi 150 (L70H) 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 dCi 175 (L70Y) 173 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADR162215 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1500161, 1512-4216, 153071760440, 16-12 321 0016, 2133696, 25109/1-LF-PCS-MS, 39750, 700 665, 71-01136-SX, 82 00 602 361, 86 60 003 099, 8A0280, A1280, A141668, A2256, AFAU172, AP 135/4, BFA2196, C 25 109/1, CA10446, CAF100981P, DFA3005, DP1110.10.0215 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 248 мм |
| Ширина | 197 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.220 кг |
| Висота [мм] | 52 |
| Довжина [мм] | 248 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з фільтром грубого очищення |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 197 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 406,46 ₴







