
Фільтр повітряний Chevrolet Aveo (T3) 1.2/1.4/1.6 DOHC 16V 1.3 D/CDTi 11-, Blue Print ADG022117
365,73 ₴
- В наявності
- Код: ADG022117
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Chevrolet Aveo (T3) 1.2/1.4/1.6 DOHC 16V 1.3 D/CDTi 11-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG022117 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-20082, 1500507, 1512-4151, 1667450280, 1711742, 184360, 20-0W-W14, 20W14, 24028-LF-PCS-MS, 26-1001, 36CV037, 60483, 71-01090-SX, 8A0474, 96950990, A10271, A141786, A1579, A2503, A52001, A63624, AFAU159, AP 109/9, AR24028PM, B20030PR, BFA2422 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 241 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Cobalt, Aveo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.29 кг |
| Висота [мм] | 52 |
| Довжина [мм] | 241 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 172 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365,73 ₴




