
Колодки гальмівні (передні) Jeep Cherokee 2.0-2.2 CRD/3.2 13-, Blue Print ADA104276
1 659,69 ₴
- В наявності
- Код: ADA104276
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Jeep Cherokee 2.0-2.2 CRD/3.2 13-, Blue Print ADA104276. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADA104276
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADA104276 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JEEP — CHEROKEE (KL) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 T-GDi 4x4 272 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.4 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.4 4x4 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.2 4x4 275 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.2 V6 272 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 CRD 4x4 | 2015–н.в. |
| 3.2 V6 4x4 272 л.с. | 2013–н.в. |
| JEEP — CHEROKEE VAN (KL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 4x4 272 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADA104276 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 495 405, 05P1957, 1051204, 1681163680, 182196, 22-0969-1, 2556403, 35057, 402B1349, 5000-4357, 50-09-924, 50924, 573787CH, 5SP1957, 68225170AA, 68225170AB, 68225170AC, 68225170AD, 68225170AE, 68225170AF, 704-10055, 822-969-1, 8DB 355 021-981 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 142 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 20.7 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.07 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 142 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина 1 [мм] | 21 |
| Ширина [мм] | 61 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 659,69 ₴







