
Фільтр повітряний Suzuki Grand Vitara 2.7 VVTi 01-06, Blue Print ADS72215
453,26 ₴
- В наявності
- Код: ADS72215
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Suzuki Grand Vitara 2.7 VVTi 01-06
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADS72215 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-16057, 13780-52D00, 1512-4225, 20-08-833, 20833, 26-2536, A10281, A992J, DAF3159, EAF927, FA-833S, J1328033, LF-2204, LX 3159, LX 3159, N1328038, S132I42, SA-9089, SA-9089, WG1216414, WG2222370, F 026 400 293, SA-9089 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 267 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Висота | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.460 кг |
| Висота [мм] | 50 |
| Довжина [мм] | 267 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 225 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 453,26 ₴




